Nelikite abejingi!

Mielieji Visagino PSPC pacientai !

VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centro medicinos darbuotojai ne tik sąžiningai ir atsakingai dirba savo darbą, bet ir skiria didelį dėmesį korupcijos prevencijai bei vykdo LR sveikatos apsaugos ministerijos pradėtą antikorupcijos programą. Įstaigoje siekiama, kad tiek medikai, tiek pacientai jaustųsi oriai. Medikams sudarytos puikios darbo sąlygos, galimybė tobulėti, aprūpinti kompiuterine įranga. Pacientų orumo čia nežemina nei aplinka, nei gydymo kokybė. Tačiau kartais žmonėms reikia priminti, kad neglumintų nei savęs, nei medikų, norėdami už darbą atsidėkoti dovana, pakiša ir neoficialiais mokėjimais nežemintų nei savo, nei gydytojų orumo. Gydytojui tereikia nuoširdaus ačiū ir pažado tausoti savo sveikatą. Todėl raginu VšĮ Visagino PSPC pacientus, norinčius atsidėkoti medikams, padėkokite šypsena ir geru žodžiu, tvirtu rankos paspaudimu.

Jei mūsų įstaigoje paprašė Jūsų pakišos, jeigu be jokio pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar susidūrėte su kitokia korupcijos forma – nelikite abejingi.

Apie korupcijos atvejus anonimiškai skambinkite antikorupcine  SAM linija –  nemokamu telefonu  8 800 66 004 arba rašykite el. paštu pspc3 dkd.lt.

L.e. direktorės pareigas Jūratė Avdiukova

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskaičiuoti *